O nás

Spokojenému spánku se věnujeme již více než 20 let.

Naše ortopedické matrace vám zprostředkovávají zdravý, klidný apohodlný spánek. Za každým z nich je dlouholetý výzkum, pevná partnerství a zkušený tým odborníků. To se odráží na jejich kvalitě, komfortu či moderním designu.

Matrace Benab a Spimsi jsou kompletně vyvíjeny a vyráběny na Slovensku pod Tatrami, ve městě Kežmarok .

Matrace plné komfortu. Vyrobeno s hrdostí pod Tatrami.

Společnost BENAB TRADE, spol. s r.o., vznikla v roce 1998 v Kežmarku a od té doby se v tomto podtatranském městě zaměřuje na vývoj a výrobu komfortních ortopedických matrací.

  • Kvalitní spánek není samozřejmost a zakladatelé společnosti to dobře vědí.
  • Do nabídky matrací proto zařazují jen ty, které kvalitní spánek určitě navodí.
  • Věříme, že z nabídky více než 50 pěnových a taštičkových matrací si vyberete.
  • Naše matrace vyrábíme tak, aby pomohly k lepší regeneraci organismu a připravily vás na každé nové ráno.

Kvalita a dizajn.

Dlouholeté zkušenosti s výrobou matrací se odrážejí na kvalitě, dlouhé životnosti, komfortu a moderním designu našich produktů, což je základem uspokojování potřeb dnešního náročného zákazníka. Při výrobě klademe velký důraz na kvalitu používaných materiálů a jednotlivých komponent, proto spolupracujeme výhradně s evropskými renomovanými dodavateli.

Celá kolekce matrací je navržena z nejrůznějších certifikovaných a zdravotně nezávadných materiálů, jsou dlouhodobě testovány a odpovídají nejpřísnějším požadavkům na hygienu, kvalitu, komfort a funkčnost. Spolupracujeme s množstvím obchodních partnerů na celém území Slovenska a v zahraničí, jejichž prostřednictvím nabízíme konečnému zákazníkovi kvalitní slovenské výrobky.

BENAB Matrace zpod Tater

Prohlédněte si kolekce BENAB matrací pro domácnosti, ale i hotely či nemocnice.
Pro zobrazení knížek, napište co hledáte